TDKA Pannon Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa, a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa, a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának, intézeteinek és tanszékeinek, valamint képzési helyeinek támogatásával meghirdeti a Pannon Egyetem Kari Tudományos Diákköri Konferenciáját.

A konferenciához csatlakozik a Harsányi János Szakkollégium támogatásával a Harsányi János Gazdasági és Menedzsment Szakmai Konferencia.

A konferenciára osztatlan, BSc/BA, MSc/MA képzésben részt vevő hallgatók jelentkezhetnek.

Jelentkezés elektronikus regisztrációval, valamint a bemutatásra szánt pályamunka (dolgozat) összefoglalójának benyújtásával történik.

Időpontok/határidők:

• a 2017-es év Kari Tudományos Diákköri és a Harsányi János Gazdasági és Menedzsment Szakmai Konferencia időpontja: 2017. április 26.
  • a regisztráció és az összefoglaló benyújtásának határideje: 2017. április 4. (kedd) 22:00
  • a dolgozat elektronikus benyújtásának határideje: 2017. április 16. (hétfő) 22:00
  • a nyomtatott munka benyújtásának határideje: 2017. április 23. (hétfő) 10:00

A dolgozat / pályamunka benyújtásának módja:

A max. 20 Mb terjedelmű dolgozatokat pdf formátumban kell leadni. Emellett a dolgozatok/pályamunkák és mellékletek 1 nyomtatott példányát külön kell leadni, a kari TDT elnöknél: Dr. Kosztyán Zsolt Tibor, A épület 116. iroda.

A felhívás megtekinthető itt. >>>

A program a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara által elnyert “Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatására” címmel kiírt pályázat keretében támogatást nyert „Hallgatói tudományos munka támogatása” című projekthez (NTP-HHTDK-16-0040) kapcsolódóan valósul meg.