Pro Scientia és Mestertanár Aranyérem kitüntetések a Gazdaságtudományi KaronA XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia befejezése alkalmából, a Magyar Tudományos Akadémián rendezett ünnepi ülésen átadásra kerületek a Pro Scientia és a Mestertanár Aranyérmek 2017. november 20-án.

Büszkeséggel tölt el minket, hogy Strack Flórián, a Gazdaságtudományi Kar PhD hallgatója Pro Scientia Aranyérmet vehetett át, témavezetője Dr. Lőrincz Katalin pedig elismerő oklevélben részesült.

Rendkívül nagy megtiszteltetés számunkra, hogy oktatónk, Sasné Dr. Grósz Annamária kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkájáért Mestertanár Aranyéremben részesült.

A díjazottaknak ezúton is szívből gratulálunk. További munkájukhoz sok sikert kívánunk!

A díjátadón készült fotók megtekinthetők itt. >>>

(Fotó a bejegyzésben: uni-pannon.hu)