Fotó: olasztanulas.hu

Szeretnénk meghívni minden olasz nyelv iránt érdeklődő, vagy már azt tanuló diákot az Universitá per Stranieri tájékoztatójára.

Az egyetem Reggio di Calabriában működik, amely Olaszország legdélibb, legnapsütöttebb tengerpartján fekszik. Az intézményben a teljesen kezdőtől a felsőfokig anyanyelvi tanárok oktatják az olasz nyelvet és kultúrát. Egy kurzus keretében (egy hónap) egy nyelvi szintet (egy év gimnáziumi tananyaga) sajátíthattok el a magas óraszám és a tapasztalt oktatók segítségével.

Természetesen nemcsak az egyetemi órák, hanem a nyelvi környezet is szerepet játszik az előrehaladásban: egzotikus természet, nyitott és befogadó társadalom, barátságos és vendégszerető emberek. Ez a távoli világ egy életre szóló élménnyel tesz gazdagabbá, s mindenekelőtt motiválttá: jó az olaszt tanulni!

A tájékoztató során bemutatásra kerül az egyetem programja, a pályázati és az ösztöndíjas lehetőségek.

Minden érdeklődőt várunk szeretettel!

Időpont: 2015. március 24. kedd, 16:00 óra
Helyszín: Pannon Egyetem, A épület, A/04-es terem