gtkEgyetemünk november 21-én szerdán 9.00 órától nyílt napot tart, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várunk! A nyílt nap helyszíne a B épület aulája (Egyetem utca 10.).

A nyílt napon a Gazdaságtudományi Kar minden szakja külön-külön standdal jelenik meg, ahol oktatóktól, hallgatóktól kaphatnak részletes felvilágosítást a felvételi előtt állók. 11.30-tól Karunk mb. dékánja, Dr. Szabó Lajos tart előadást a Kar által kínált lehetőségekről, de a nap folyamán órarend szerinti tanóráinkba is betekinthetnek az érdeklődők.

A nyílt nap teljes időtartama alatt grafológiai tanácsadással, pályaorientációs önismereti tanácsadással, egyetemi öntevékeny csoportok bemutatkozásával várjuk az érdeklődőket a B épületben aulájában.

Képzéseinkről bővebb információ itt olvasható.

Találkozzunk november 21-én Veszprémben a nyílt napon!