nyiltnap11_20101124_1401198072Egyetemünk január 25-án szerdán 10.00 órától nyílt napot tart, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várunk. A nyílt nap helyszíne a B épület aulája (Egyetem utca 10.).

A nyílt napon a Gazdaságtudományi Kar minden szakának külön standja lesz, ahol oktatóktól, hallgatóktól kaphatnak részletes felvilágosítást a felvételi előtt állók. 11.15-től 11.45-ig karunk dékánja, Dr. Jancsik András tart előadást a kar által kínált lehetőségekről az A épületben található A/2-es előadóban, melynek keretében a Miért érdemes diplomás gazdasági szakembernek jönni? kérdésre is választ ad. 12 órától Dr. Nagyné dr. Stribl Tünde, az Oktatási Igazgatóság vezetője tart előadást az A/1-es teremben a felvételi jelentkezési eljárásról.

A nyílt nap teljes időtartama alatt grafológiai tanácsadással, pályaorientációs önismereti tanácsadással és játékkal várjuk az érdeklődőket a B épületben aulájában. A pályaorientációs workshopra pedig 16 fő jelentkezhet a regisztrációnál.

Képzéseinkről bővebb információ itt olvasható.

A korábbi nyílt napról készített videó az EgyetemTV szerkesztésében itt látható:

Találkozzunk január 25-én Veszprémben a nyílt napon!