2017. szeptember 15. de (péntek)

A résztvevőknek lehetőségük nyílik áttekinteni a hatékony menedzsmenthez szükséges kompetenciák körét, az Üzleti Tudásközpont erre épülő készségfejlesztő programját, és megtanulni, illetve kipróbálni néhány fontos gyakorlati készséget egy-egy kiemelt területről, pl.:

• Vezetői készségek:Laterális gondolkodás a vezetői kompetenciákról
  • Teljesítményértékelés:Hogyan tűzzük ki és kommunikáljuk a munkavállalók felé a szervezeti célokat?
  • Motiváció:Mivel tudjuk hatékonyan motiválni a munkavállalókat?
  • Értékesítés:Hogyan tudjunk meg minél többet az ügyfél igényeiről? (hatékony kérdezéstechnika)
  • Kommunikáció:Hogyan mondjunk nemet?
  • Tárgyalástechnika:Hogyan kezeljük az ellenállást?

A fentieken túl a Nyílt Napon szó lesz az Üzleti Tudásközpont aktuális projektjeiről, pl. a “Top 100 Projekt”-ről és a Mini MBA képzésről is, illetve a vállalkozói szemléletről, amelyre “start-up” cégeknek és jól működő vállalkozásoknak egyaránt szüksége van a sikerhez.

A Nyílt Nap során megismert és elsajátított készségeket, illetve a “start-up” tippeket, módszereket azonnal alkalmazhatja a munkájában!

A programon való részvétel ingyenes, de kérjük, hogy részvételi szándékát jelezze az Üzleti Tudásközpont e-mail címén: tudaskozpont@gtk.uni-pannon.hu .

Időpont: 2017. szeptember 15. (péntek)  9.00-tól 12.30-ig (Érkezés 8.30-tól)

Helyszín: PE Gazdaságtudományi Kar (Veszprém, Egyetem u. 10., “A” épület, 2. emelet, Kari Könyvtár – A/204)

A programot vezeti: Makkay-Chambers Adrienne, Üzleti Tudásközpont vezető

Vendég: Mátyás Mónika, INPUT Program koordinátor www.inputprogram.com