nemzetközi du 2011 POSZTERA Gazdaságtudományi Kar másodjára rendezi meg a Nemzetközi Délutánt, melynek célja, hogy a diákok még közelebb kerüljenek a nemzetközi élet szereplőihez, szervezeteihez.

Az eseményen megismerkedhetünk különböző nemzetközi tanulmányi lehetőségekkel, melyeket Egyetemünk, illetve az itt megjelenő szervezetek kínálnak, mint az AIESEC, BEST, American Corner, VEMAFI és még sokan mások.

A Délutánon lehetőség lesz személyesen is találkozni az Egyetemen tanuló nemzetközi diákokkal, akik országaikat képviselve közelebb visznek minket Lengyelország, Németország, Törökország, Finnország, Románia, Irán, Brazília és Olaszország kultúrájához. Megkóstolhatjuk hagyományos ételeiket, illetve közelebb kerülhetünk Kanadához is a Délután zárásaként 19.00 órakor kezdődő Világjáró Klub segítségével.

Arcfestés, tombola, nemzetközi ételek és élmények várnak Téged is a Nemzetközi Délutánon, március 2-án 11.15-től a B aulában!