logo MIBAz MIB (Triest, Olaszország) egy  nemzetközi üzleti iskola, amely mind államilag mind nemzetközi szinten akreditált képzéseket kínál.

Az MIB Menedzsment Iskola és szponzorai elkötelezetten kívánják támogatni a közép-kelet európai tehetséges jelentkezőket, így az általuk elindított ösztöndíj program keretén belül  100% – osan fedezik az ösztöndíj nyertesének tandíját.

Az MBA és különböző mester szakjaik révén közel 60 ország képviselteti magát az iskola nemzetközi karán, mely 220  professzor, tudós és 25 ország konzulenseiből áll.

Az MIB 2010-ben bekerült a TOP 50 Európai iskola közé, az üzleti élettel való erős kapcsolatainak, és a diákoknak kínált karrier lehetőségeiknek köszönhetően.

Az iskola jelenleg három szakot indít:

• MBA in International Business (full-time e part-time) – 22a edition, September 2011
  • International Master in Tourism (full-time e part-time) – 11a edition, October 2011
  • Master in Insurance & Risk Management – 13a edition, January 2012

Bővebb információ itt olvasható.