A Pannon Egyetem Közművelődési Titkársága és Turizmus Intézeti Tanszék Folyosógalériája tisztelettel meghívja Önt és kedves ismerőseit 2014. november 4-én, kedden 17 órára a Pannon Egyetem aulájában (Veszprém,Egyetem u. 10. B épület ) Gyetvai Zsuzsanna, azaz Zsi Chimera posztumusz kiállításának megnyitójára.

Zsi-Chimera-balloo_2493979c

A kiállítást megnyitja: Klimó Károly képzőművész, a Magyar Képzőművészeti Egyetem ny.tanára

Közreműködik: Nagy Gergely (gitár)

A kiállítás Gyetvai Zsuzsanna, művésznevén Zsi Chimera, selyemre festett képeit és digitális kollázsait mutatja be. Zsuzsanna Veszprém után a londoni Képzőművészeti Egyetemen folytatta tanulmányait, ahol tehetsége kibontakozott, s neves galériákban voltak kiállításai Európa szerte. Az ígéretes művészkarriernek egy tragikus hőlégballon baleset vetett véget az egyiptomi Luxorban 2013 februárjában.

A tárlat két helyszínen, az aulában és az A épületi folyosógalérián tekinthető meg 2014. november 20-ig.