27. TusványosLégy önkéntes a 27. Tusványos keretében! Ott tartózkodásod költségmentes!

Tudod már mivel töltöd a nyarad? Szeretnél utazni, kikapcsolódni egy fárasztó, tanulmányokkal vagy munkával töltött év után, de ugyanakkor hasznos szervezői tapasztalatot szereznél egy multikulturális közegben, mindezt költségek nélkül? Akkor a 27. Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor EVS önkéntes csapatában a helyed!

Az Erdélyi Ifjúsági Egyesület 10 EVS önkéntest keres a 27. Tusványosra Magyarországról!

Mit jelent az EVS vagy Európai Önkéntes Szolgálat? Itt olvashatsz a programról: http://fve.hu/evs.html

Mikor? 2016 július első hete – 2016 szeptember eleje (az érkezés július 4.-től 7.-ig történik)

Hol? Tusnádfürdő, Hargita megye, Románia

A Tusnádfürdőn töltött 2 hónap (pontosabban 59 nap) alatt betekintést nyerhetsz és aktívan bekapcsolódhatsz a nyári egyetem szervezésének folyamatába, megtapasztalhatod, hogyan folynak e nagyszabású rendezvény előkészületei, megismerheted milyen részfeladatok vezetnek a diáktábor sikeres kivitelezéséhez.

Jelentkezési határidő: minél előbb, de legkésőbb 2016. június 20-ig (éjfél)!

További információ és jelentkezés itt.>>>