A KKV Vezetőképző program

✔ egy olyan összesen hat félnapos modulból álló sorozat,

✔ amelynek nyitó és záró eleme a vállalatvezetés gyakorlati, üzleti aspektusaival ismerteti meg a résztvevőket egy szimuláción keresztül,

✔ míg a többi modul a vezetői munka “soft” elemeire összpontosít (vezetői stílusok és szerepek, teljesítményértékelés, motiváció, delegálás, coaching, kommunikáció és kreatív problémamegoldás).

A tréningsorozat elemei önállóan is választhatóak és elvégezhetőek, de a vezetői hatékonyság jelentősebb növelése érdekében érdemes az összes alkalmat igénybevenni.  Az üzleti szimuláció témában mindkét modulra szükség van.

A jobb áttekinthetőség kedvéért külön leírás található az üzleti szimulációs modulokra (lásd alább) és a “soft” modulokra, – az üzleti szimulációs modul ide kattintva érhető el.

A vezetői munka “soft” oldala

Jelentkezzen most! – 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. – 2019. szeptember 17. kedd de. (9.00-12.30h)

Jelentkezzen most! – 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. – 2019. szeptember 24. kedd de. (9.00-12.30h)

Jelentkezzen most! – 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. – 2019. október 1. kedd de. (9.00-12.30h)

Jelentkezzen most! – 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. – 2019. október 8. kedd de. (9.00-12.30h)

Célcsoport és tipikus problémák: A “KKV Vezetőképző” című képzési sorozatot elsősorban olyan kis- és középvállalati vezetőknek ajánljuk, akik

A képzés célja a résztvevők vezetői készségeinek fejlesztése, és ezáltal az egész szervezet teljesítményének és a dolgozók elégedettségének növelése.

Modulok és tematika:

1. Vezetői szerepek, feladatok és stílusok
    • Az üzlet alappillérei: Jövőkép, küldetés, stratégia, értékek
    • Vezetői kompetenciák, szerepek és feladatok
    • Vezetői stílusok, szituációfüggő vezetés
  2. Teljesítményértékelés és visszajelzés adása
    • Célok kitűzése és kommunikálása
    • A teljesítmény értékelése és visszajelzés adása
  3. Motiválás, delegálás, coaching
    • Kit mi motivál
    • Motivációs modellek és alkalmazásuk
    • A delegálás előnyei és hátrányai
    • A coaching, mint fejlesztési eszköz és mint vezetői stílus
  4. Kommunikáció és kreatyv problémamegoldás
    • Akommunikáció hét alapelve
    • Verbális és non-verbális kommunikáció
    • Innovációs stílusok és eszközök

A képzés nyelve: magyar

Létszám: Csoportonként max. 16 fő

Időtartam: 4 x 1/2 nap (9.00h-12.30h)

A képzés vezetője Makkay-Chambers Adrienne, menedzsment tréner és coach

Makkay-Chambers AdrienneAdrienne küldetésének érzi, hogy nemzetközi szaktudását és tapasztalatait fehasználva támogassa a magyaroszági vezetőket és szakembereket munkájuk sikerességének fokozásában.

Adrienne első diplomáját az ELTE BTK-án szerezte, majd hosszú ideig Angliában élt. Magyarországra visszatérve a Deloitte menedzsment tanácsadója, majd közép-európai regionális képzési vezetője lett. 2002 óta szabadúszó trénerként, tanácsadóként és coachként dolgozik Európa-szerte; ügyfelei között szerepel a Deloitte EMEA, a Morgan Stanley, a Renault, az ISG Personalmanagement, a Magnetec Ungarn, a BPP University (London), a Wilson Learning Europa, stb. Posztgraduális diplomát szerzett Human Resource Development téren a londoni BPP University-n, ahol évekig tanított is képzés-fejlesztést és HR-t. A CIPD (brit HR kamara) és a Wilson Learning akkreditált trénere; tagja a Magyarországi Brit Kereskedelmi Kamara elnökségének, a CIPD-nek, valamint a magyar Humán Szakemberek Országos Szövetségének.

Makkay-Chambers Adrienne
Üzleti Tudásközpont vezető