2017. november 3. de. (péntek)

Célcsoport és tipikus problémák: A “ Hogyan érjük el a kívánt hatást? – A befolyásolás művészete” című tréninget egyaránt ajánljuk egyéneknek és egy-egy szervezet bármely szintjén dolgozó embereknek, – mindenkinek, aki úgy érzi, hogy:

• Nem sikerül kellő hatást gyakorolnia a környezetére,
  • Nem biztos abban, hogy etikus dolog-e másokat befolyásolni,
  • Úgy érzi, sok remek ötlete van, de nem tudja „eladni” őket,
  • Szeretné tudatosan fejleszteni a hatásgyakorlási készségét.

A képzés célja, hogy a résztvevők megismerjék a hatásgyakorlás eszközeit, és fejlesszék befolyásolási készségeiket a nagyobb személyes és szervezeti siker elérése érdekében.

Tematika

• Befolyásolás vagy manipuláció? – Etikai kérdések
  • A befolyásolás művészete – a Cialdini modell
  • Esetek és technikák
  • Hogyan érjem el a kívánt hatást egy adott helyzetben? Megoldások egy saját problémára

• Interaktív, a résztvevők bevonására, sok beszélgetésre, kipróbálásra, gyakorlásra és egymásnak adott visszajelzésre épülő módszer

A képzés nyelve: magyar vagy angol

Létszám: Csoportonként max. 16 fő

Időtartam: 1/2 nap (9.00h-13.00h)

Helyszín: a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának első emeleti könyvtárterme (az ettől eltérő helyszínről külön értesítjük a jelentkezőket)

Mire lesz képes az, aki elvégzi a képzést?

A képzés eredményeképpen a résztvevők:

• Megértik a manipuláció és a befolyásolás közötti különbséget,
  • Megismerkednek a hatásgyakorlás egy hatékony modelljével,
  • Megismernek eseteket és azok keretében alkalmazott technikákat,
  • Kipróbálják a technikákat a saját helyzetükre vonatkozóan.

A képzés vezetője Makkay-Chambers Adrienne, menedzsment tréner, coach

Adrienne küldetésének érzi, hogy nemzetközi szaktudását és tapasztalatait fehasználva támogassa a magyaroszági vezetőket és szakembereket munkájuk sikerességének fokozásában.

Adrienne első diplomáját az ELTE BTK-án szerezte, majd hosszú ideig Angliában élt. Magyarországra visszatérve a Deloitte menedzsment tanácsadója, majd közép-európai regionális képzési vezetője lett. 2002. óta szabadúszó trénerként, tanácsadóként és coachként dolgozik Európa-szerte; ügyfelei között szerepel a Deloitte EMEA, a Morgan Stanley, a Renault, az ISG Personalmanagement, a Magnetec Ungarn, a BPP University (London), a Wilson Learning Europa, stb.

Posztgraduális diplomát szerzett Human Resource Development téren a londoni BPP University-n, ahol évekig tanított is képzés-fejlesztést és HR-t. A CIPD (brit HR kamara) és a Wilson Learning akkreditált trénere; tagja a Magyarországi Brit Kereskedelmi Kamarának, a CIPD-nek, valamint a magyar Humán Szakemberek Országos Szövetségének.

Részvételi díj: 24.500 Ft + ÁFA/fő