A GE Foundation 2013-ban is meghirdeti a GE Foundation Scholar-Leaders elnevezésű, évi 1500 euró ösztöndíjat biztosító két éves ösztöndíjprogramot.

A pályázat keretében közgazdasági, menedzsment, mérnöki vagy műszaki területen tanuló, másodéves egyetemisták részesülhetnek támogatásban.

A program célja:
A részt vevő diákok vezetői képességeinek fejlesztése, és ezzel egy nemzetközi szinten is piacképes új vezető-generáció képzéséhez való hozzájárulás.

A Pannon Egyetem másodéves hallgatói pályázhatnak az ösztöndíjra.

A nyertesek két éven keresztül évi 1500 (összesen 3000) euró ösztöndíjban részesülnek.
Az ösztöndíjprogram része továbbá, hogy cseh, lengyel és román nyertestársaikkal együtt egy vezetőképző szemináriumon is részt vehetnek Budapesten, 2014 nyarán.

A pályázók az ösztöndíjat kiemelkedő tanulmányi eredményeik, egyetemen kívüli tevékenységeik (pl. diákcsoportokban való tevékenység, önkéntesi munka, közösségi szerepvállalás), valamint vezetői képességeik bizonyítása révén nyerhetik el.

Benyújtandó anyagok:

• A pályázathoz 1000 szavas esszét is tartalmazó kitöltött jelentkezési lap
  • Két ajánlólevél (legalább egy egyetemi professzortól)
  • Önéletrajz
  • Az egyetemi tanulmányok első évének elvégzését igazoló okmányok másolata
  • A felsorolt dokumentumok angol fordítása

Figyelem! A teljes kiíráshoz látogasd meg a kiíró honlapját!

Benyújtás online, az ösztöndíjprogram oldalán.

A dokumentumokat a pályázatkezelőhöz postán kell eljuttatni:
Institute of International Education European Office
GE Foundation Scholar-Leaders Program
Vigyázó Ferenc utca 4, II/1
1051 Budapest, Hungary

Határidő: 2013. december 16.

Email: gefoundation@iie.eu
Phone: (36 1) 472–2250.