VeszprémAzért, mert…

… vidéki város lévén jóval alacsonyabbak a megélhetési költségek (pl. albérlet, tömegközlekedés), mint a fővárosban.

… Veszprém, a Királynék városa számos kulturális és szórakozási lehetőségével kiváló környezetet biztosít az egyetemi évek eltöltéséhez.

… az egyetemnek saját vízi sporttelepe és strandja van Balatonalmádiban, ahol a téli vizsgaidőszak fáradalmait korcsolyázással, a nyárit strandolással pihenheted ki. De akár a balatonalmádi Nereus Kollégiumban is lakhatsz közvetlenül a Balaton-parton!

… ha kirándulni szeretnél, akkor a Balaton-felvidék különleges geológiai képződményeit, a Bakony vadregényes tájait, kilátóit, természeti kincseit is felfedezheted.

… az oktatási épületek és a kollégiumok egymáshoz való közelsége miatt nem kell naponta órákat töltened tömegközlekedéssel, hogy eljuss a tanóráidra.

… az egyetemen felújított épületekben, jól felszerelt termekben, tiszta környezetben töltheted a tanórákat és az órák közötti időt.