A Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának, intézeteinek és tanszékeinek, valamint képzési helyeinek támogatásával meghirdeti a Gazdaságtudományi Kar Tavaszi Tudományos Diáknapját.

A konferenciára osztatlan, BSc/BA, MSc/MA képzésben részt vevő hallgatók jelentkezhetnek.

A jelentkezés elektronikus regisztrációval, valamint a bemutatásra szánt pályamunka (dolgozat) összefoglalójának benyújtásával történik.

Ezt a tdk.uni-pannon.hu weboldalon március 4-től elérhető rendszerben kell megtenni.

Időpontok/határidők:

• a 2015-ös év Tavaszi Tudományos Diáknapjának időpontja: 2015. április 29.
  • a regisztráció és az összefoglaló benyújtásának határideje: 2015. március 27. (péntek) 22:00
  • a dolgozat elektronikus benyújtásának határideje: 2015. április 13. (hétfő) 10:00
  • a nyomtatott munka benyújtásának határideje: 2015. április 14. (kedd) 10:00

A Tavaszi Tudományos Diáknap délutánján az eredményhirdetés előtt a TDK-val kapcsolatos programokat kínálunk. Látogass el a B épületben megrendezésre kerülő TDK Expo pavilonjaihoz, ahol képet kaphatsz a karunkon folyó tudományos munkáról, megismerkedhetsz érdekes tudományterületek művelőivel, akár saját tudományos karriered indulópontját is meglelheted. Emellett tekintsd meg oktatóinkat fordított helyzetben az inverz-TDK előadásain!

A felhívás megtekinthető itt.