A program célja, hogy a tehetséges hallgatók megismerjék egy multinacionális vállalat működését és az elméleti ismeretek mellett gyakorlati ismeretekre is szert tegyenek.

Keresnek nyitott pozícióikra ill. adatbázisukba:

  • Gépészmérnök
  • Műszaki menedzser
  • Logisztikus
  • Közgazdász
  • Környezetmérnök
  • Munkavédelmi szakmérnök hallgatókat

Feladatok (területtől függően):

  • Projektekben való részvétel
  • A terület munkájának napi szintű támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói státusz
  • Aktív társalgási angol nyelvtudás előny
  • Aktív társalgási szintű német és francia nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság, magabiztosság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása
  • Heti 3 nap munkavégzés vállalása
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
  • Székesfehérvári munka vállalása

Amit a megbízó kínál:

  • Versenyképes gyakornoki fizetés
  • Útiköltség és szállás támogatása
  • Sportolási lehetőség
  • Étkezési utalvány

Az önéletrajzokat a jobemerson@allas.ma e-mail címre várják.