2014. október 7-én, Ellátási lánc menedzsment óra keretében Pató Gáborné Dr. Szűcs Beáta egyetemi docens asszony vezetésével, egyetemünk két szervezeti egységének munkájába pillanthattak be a logisztikai menedzsment mester, számvitel mester, nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mester szakos hallgatók.

Photo 07-10-2014 12 33 44

A látogatás során lehetőség nyílt az egyetem beszerzési folyamataiba betekinteni és a raktározás folyamatainak megismerésére.

Köszönjük fogadó partnerünknek, egyetemünk Logisztikai Csoport csoportvezetőjének, Pesti Zsolt Úrnak, valamint a Vagyongazdálkodási Igazgatóságon belül működő Beszerzési Iroda irodavezetőjének Czene Csilla Asszonynak, hogy lehetőséget biztosított hallgatóink gyakorlati ismereteinek bővítésére.

Photo 07-10-2014 12 56 59