Dr. Zupkó Gábor az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetőjeA Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar és a Veszprém megyei Europe Direct Tájékoztató Központ szervezésében Dr. Zupkó Gábor az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője tart előadást Európa jövőjéről a hallgatóknak és minden érdeklődőnek 2018. szeptember 19-én.

Napjainkban számos kihívással és nagy feladattal néz szembe az EU: migrációs válság, munkaerőhiány, digitális kihívások, Brexit-tárgyalások, USA-val való kereskedelmi akadályok, új uniós költségvetés megalkotása vagy akár említhetők a 2019. májusi Európai Parlamenti választások is.

Vajon milyen irányba kellene haladni majd a 27 tagú közösségnek? Maradjon minden a jelenlegi helyzetben, vagy legyen szorosabb az integráció? Esetleg az lenne célravezető, ha „kétsebességes” EU lenne?

Helyszín: Pannon Egyetem, Polinszky-terem (Wartha Vince u. 1.)

Időpont: 2018. szeptember 19. (szerda) 12:00-13:30

A programon való részvétel ingyenes. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

A program plakátja megtekinthető és letölthető itt.>>>