11. Jótékonysági GálaestA Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület és a Pannon Egyetem tisztelettel és szeretettel meghívja az érdeklődőket a tíz éves Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület 11. Jótékonysági gálájára, amelyet 2018. november 17-én 17:00 órától a Pannon Egyetem B épületének aulájában rendez.

Jegyek:
7.000 Ft (vacsorával)
Pedagógus jegy vacsorával 5.000 Ft
Támogatói jegy (vacsorára nem jogosít) 1.000 Ft

Kérjük részvételi szándékát jelezze a +36 30 829 5299 telefonszámon vagy a vvhhfe@gmail.com e-mail címen.

A jótékonysági gála szervezője a Veszprém Városi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület és a Pannon Egyetem.

Kiemelt fővédnök: dr. Márfi Gyula érsek, az egyesület örökös tagja

Fővédnökök:
Óvádi Péter, országgyűlési képviselő
Dr. Gelencsér András, a Pannon Egyetem rektora

A gálaest háziasszonya és műsorvezetője: Somody Zsuzsa
Hangulatos műsor: Zenél a Summer Band
Tombola értékes nyereményekkel, jótékonysági árverés, amelyen képzőművészeti alkotások és focimezek kerülnek kalapács alá.

„jót tenni könnyű, ha sokan segítenek!”

A bál teljes bevételét a hátrányos helyzetű fiatalok támogatására fordítják.

A jótékonysági bálról további információk megtekinthetők az egyesület honlapján (www.vvhhfe.hu) illetve Facebook oldalán.